Stavíme srdcem

O firmě Monivet

Vzniku naší firmy předcházela myšlenka zakladetele Oty Doležala, jak budovat rodinné domy, které by svými vlastnostmi i druhem použitých materiálů byly blízké, ale také dostupné co nejširší skupině lidí. Poskytnout možnost bydlet ve svém vlastním domě nejen mladé generaci, je prvotním záměrem a hnací silou skupiny lidí kolem firmy Monivet.

Otevřenost, osobní přístup a absolutní přehled ze strany klienta , jenž preferujeme, je základem dobré spolupráce a samozřejmě naším standardem. Z hlediska stavebních technologií se specializujeme od prvopočátku na nízkoenergetické rodinné domy.

Jako hlavní stavební materiál používáme dřevo. Z našeho pohledu je tento materiál nejlepší možnou volbou při stavbě rodinných domů a mnoho skutečností tomu nasvědčuje. Dřevo má mnoho úžasných vlastností a vyzařuje jakousi vnitřní energii , která je znatelná v každé části domu a má pozitivní přínos pro své obyvatele. Člověk uvnitř dřevěného domu má pocit, že ho dům hýčká a opravdu tomu tak je. Zřetelně patrný rozdíl v pobytu v dřevěném a klasickém zděném domě byl hlavním aspektem při prvotním zvažování jakým směrem  se zakladatel a firma budou ubírat.

Každý dům z nabídky firmy Monivet s.r.o. je vždy stavěn s ohledem na budoucí obyvatele. V projektové fázi i v průběhu realizace má klient možnost zásahů a úprav dle vlastních představ. Ideologii firmy a jejího zakladetele je velmi blízká východní filosofie feng - šuej. Na její systém principů a pravidel nikdy není zapomenuto při navrhování parametrů projektů, teréních úprav pozemků i polohy a orinetace samotné stavby. Poznatky a rady ohledně feng-šuej a jejího vlivu a přínosu na stavbu jsme ochotni konzultovat s klientem  kdykoliv a zdarma. V současné době se tento směr (věda) hojně uplatňuje nejen v rodinné výstavbě a stává se velmi populární díky pozitivům, které přináší.

Na celkový vliv rodinného domu a jeho okolí klademe velký důraz, nepovažujeme však toto za službu navíc, ale spíše charakteristickou vlastností firmy Monivet s.r.o..Výsledkem je vytvoření harmonického prostředí ideálního pro spokojený život svých obyvatel.

Moto zakladatele

Největší úspěch člověka je, 
když Vaše mysl vytvoří myšlenku a ta ji ovládne, 
když Vaše srdce vytvoří touhu a ta ho žene, 
když Vaše duše se s oběma ztotožní a dostanete toho správného anděla strážného, 
pak nad Vámi se Boží oko rozžehne,
poté není nemožného na světě, kterého by člověk nedosáhl.

Pokud se Vám podaří vytvořit tým více a stejně tvořících lidí a sladit je pod jeden název pak věřte, že tento název dosáhne velkolepého díla a úspěchu o kterém se vám ani nezdálo.

zakladatel firmy Monivet s.r.o. Oto Doležal