Pojďte do toho s námi!

Proč si vybrat srub od firmy Monivet s.r.o.

Na srubovou výstavbu se firma Monivet s.r.o. zaměřuje již řadu let. Díky použití pouze velmi kvalitnich materiálů a velké zručnosti našich řemeslníků vznikají unikátní srubové stavby.

Naši zkušení architekti a designéři Vám pomohou vytvořit projekt podle Vašich představ. Seznámí Vás s širokou škálou materiálů, jejich použitím, výhod a nevýhod a nejvhodnějším umístěním vzhledem k jejich vlastnostem. Objasní Vám způsoby konzervace dřeva a druhy použitých materiálů. Firma Monivet s.r.o. v tomto směru využívá nejmodernějších poznatků vědy. Přírodní prostředky, zejména oleje a vosky, jsou nejúčinnější ochranou, zaručují odolnost proti klimatickým vlivům a uchovávají dřevu jeho unikátní vzhled a viditelnou strukturu.

Naše firma spolupracuje při navrhování dispozic a tvarů srubů se specialistkou přes filozofii Feng-šuej. Věříme, že tento filosofický směr založený na vytvoření vzájemné harmonie energií v domově a prostředí kolem nás, přispěje ke spokojenějšímu životu ve vašich domovech.

Materiál na stavbu srubů pečlivě vybírají naši odborníci a znalci. Používáme pouze zdravé a silné stromy, tím je zajištěna stabilita a pevnost stavby. Při výběru je uvažováno i o pohledové stránce kmenů. Kusy, které mají povrchové nebo vzhledové vady, jsou z výroby odstraněny. Tento náročný proces výběru je odměněn vysokou mírou nadšení investorů ze vzhledu povrchu stěn jak v interiéru tak exteriéru.

V úpravě interiérů spolupracujeme se specializovanými studii. Vypracováváme projekty vzhledů kuchyní, případně i koupelen. Naši specialisté jsou v tomto směru ochotni kdykoliv vám nabídnout své rady a zkušenosti.

Dřevo je úžasný materiál, a tak i navenek působí. Mohutné trámy a klády si rychle oblíbíte, krása dřeva Vás ovládne a pobyt ve srubu Vám začne být zcela přirozený.Život ve srubovém domě se nedá srovnávat s pobytem v klasické stavbě. Pobyt zde si užíváte, každý den Vás srub nabíjí novou energií. Vůně pryskyřic prostupuje domem a obyvatelům dává najevo o svém ryze přírodním původu.

Firma Monivet s.r.o. je zde proto, aby vám pomohla vytvořit prostor, kde můžete realizovat své sny.